نمایندگی بایگانی ریلی
دوشنبه, 26 تیر 1396 ساعت 12:22

امروزه به دلیل گسترش و پیشرفت هر چه بیشتر دانش و علم و به علاوه استفاده روز افزون از نرم افزار ها و کامپیوتر ها ما در حال حرکت هر چه بیشتر در تمام زمینه ها می باشیم. روش های بایگانی هم می تواند جزء همین پیشرفت ها در نظر گرفته شود. بایگانی ریلی جدیدترین و مدرن ترین نوع بایگانی می باشد که امروزه در بین سازمان ها و تمامی ادارات مورد استفاده قرار می گیرد. بایگانی ریلی روشی مطمئن و ایمنی برای حفاظت از اسناد و مدرک های مهم ادارات و سازمان ها می باشد.

 

سیستم های بایگانی سنتی قدیمی علاوه بر اینکه امن و مطمئن نبودن بلکه جای بسیار زیادی را هم در سازمان ها و ادارات اشغال می کردند. اما سیستم بایگانی ریلی با صرف کمترین جا می تواند بیشترین مدارک را حفظ و نگهداری نماید. این سیستم می تواند تمام نیاز های اداره ها را تامین نماید. این نیاز ها عبارتند از:

  1. بیشتر شدن فضا برای نگهداری مدارک و سند ها  و در عین حال صرف کمترین فضا در مکان
  2. اسناد و مدارک به راحتی قابل دسترس باشد.
  3. نیاز به امن بودن فضای بایگانی می باشد.
  4. هر چه زیباتر شدن فضا با استفاده از بایگانی ریلی

نمایندگی بایگانی ریلی

شرکت مبین بایگان به عنوان معتبرترین نمایندگی بایگانی ریلی خدمات ویژه ای در رابطه با انواع روش های بایگانی ارائه می دهد. از جمله این خدمات می توان به تولید کمد بایگانی ریلی، تولید قفسه های بایگانی، تولید قفسه ثابت و ... نیز می باشد. شرکت ما با استفاده از طرح های نوین و به علاوه به کار گرفتن افرادی متخصص و با تجربه در این زمینه نیز در حال فعالیت می باشد.  ما به عنوان نمایندگی بایگانی ریلی از تجهیزات پیشرفته و مواد اولیه در سطح بسیار با کیفیت نیز استفاده می کنیم. شرکت مبین بایگان تمام کارهای خود را با ضمانت و خدمات پس از فروش به شما مشتریان محترم ارائه خواهد کرد. بایگانی های ریلی مبین بایگان محصولات خود را با ویژگی های زیر تولید و ارائه می نماید:

  • بایگانی های ریلی مبین بایگان طبق استاندارد های رایج در اروپا تولید می شود.
  • میزان ظرفیت این نوع از بایگانی ها در مقایسه با سیستم های بایگانی قدیمی 2 برابر بیشتر خواهد شد.
  • بایگانی های ریلی شرکت مبین بایگان دارای ویژگی هوشمند بودن می باشد.
  • مشخصات فنی مربوط به بایگانی های ریلی مبین بایگان در مقایسه با دیگر بایگانی های ریلی خاص و منحصر به فردتر می باشد.