شرکتهای بایگانی ریلی
سه شنبه, 03 مرداد 1396 ساعت 12:38

امروزه برای تولید و خدمات مربوط به بایگانی، شرکتهای بایگانی ریلی زیادی در تمام شهر های کشور وجود دارد. شرکت مبین بایگان به عنوان یکی از معتبرترین و به علاوه با سابقه ترین شرکتهای بایگانی ریلی در حال حاضر در حال فعالیت است. مبین بایگان تمام محصولات مربوط به بایگانی را با بهترین کیفیت تولید کرده و آن را در اختیار مشتریان محترم خود قرار می دهد. تجربیات فراوان این شرکت باعث شده که در بین شرکتهای بایگانی ریلی جایگاه بسیار بالایی را پیدا کند. تولیدات مبین بایگان دارای تنوع بسیار زیادی می باشد. این شرکت محصولات فراوانی در راستای بایگانی اسناد و مدارک تولید می کند که عبارتنداز:

  1. بایگانی ریلی مکانیکی
  2. بایگانی  ریلی اتوماتیک
  3. قفسه بایگانی
  4. قفسه بندی های انبار
  5. بایگانی های ریلی متحرک و ثابت
  6. قفسه های ریلی کتابخانه ای

شرکت مبین بایگان به عنوان با کیفیت ترین شرکتهای بایگانی ریلی علاوه بر تولیداتی که دارد برای محصولات خود خدمات پس از فروشی را در نظر می گیرد و در مقابل تولیدات خود ضمانت خواهد داد. گارانتی که این شرکت برای تولیدات خود در نظر گرفته است 1 سال می باشد. از این رو در صورتی که در سیستم های بایگانی ریلی ایرادات و یا نقص هایی به وجود آمد برای تعمیر سیستم های بایگانی ریلی شما اقدامات لازم را انجام خواهد داد. به علاوه در شرایطی که قصد انتقال و جابه جا کردن آنها را به جای دیگری دارید مبین بایگان با به کار بردن افراد متخصص و با ماهر در این کار در راستای جابه جایی این سیستم ها عمل خواهد کرد. همچنین کار مونتاژ سیستم های بایگانی ریلی را هم شرکن مبین بایگان به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد.

 

شرکتهای بایگانی ریلی

 

کارشناسان شرکت مبین بایگان افرادی هستند که در راستای این تخصص تحت آموزش های لازم قرار گرفته اند و به علاوه با استفاده از بهترین تجهیزات و با کیفیت ترین مواد اولیه در ساخت این سیستم ها نیز فعالیت می کنند. این شرکت یکی از حرفه ای ترین و به روزترین شرکتهای بایگانی ریلی می باشد. از این رو بعد از دیدن محیطی که قرار است سیستم بایگانی ریلی در آنجا باشد برای طراحی بایگانی های ریلی شما با استفاده از نرم افزارهایی به شکل 3 بعدی و2 بعدی نیز طراحی می کند.