بایگانی ریلی تهران
سه شنبه, 20 تیر 1396 ساعت 13:35

در اکثر مواقع در مورد بایگانی اسناد و مدارک چیزهایی شنیده اید و با کلمه بایگانی آشنا هستید. به طور حتم می دانید که بایگانی به اسناد و مدارک به منظور حفظ و نگهداری از آنها نیز انجام می شود. سیستم های بایگانی در قدیم بسیار ساده در قفسه هایی بود که شاید دارای امنیت زیادی نبود و به علاوه جای زیادی را ادارات اشغال می کرد. اما با پیشرفت تکنولوژی امروزه سیستم بایگانی ریلی وارد بازار شده است.یکی از خصوصیات بارز و چشم گیر  بایگانی ریلی امنیت بسیار بالای آن می باشد. در بیشتر سازمان ها و ادارات به دلیل نگهداری از اسناد و مدارک  با ارزش استفاده از بایگانی ریلی به عنوان سیستمی امن بسیار حائز اهمیت می باشد. با استفاده از این سیستم برای بایگانی اسناد خود می توانید تعیین کنید که چه افرادی به آن دسترسی پیدا کنند. در گذشته سیستم های بایگانی قدیمی فضای بسیار زیادی از سازمان ها و ادارات را برای خود اشغال می کرد؛ اما با به کار بردن سیستم بایگانی ریلی در استفاده از فضا صرفه جویی بسیار زیادی خواهد شد.

بایگانی ریلی تهران

با استفاده از بایگانی ریلی قادر به دسترسی بسیار سریع به اسناد و مدارک خود خواهید بود. این نوع از بایگانی را می توان به هر جایی که خواست انتقال داد و همچنین می توانید با توجه به شرایط مکانی ابعاد آن را تغییر دهید. شرکت مبین بایگان به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان بایگانی ریلی تهران در طرح ها، مدل ها و رنگهای بسیار متنوع نیز می باشد. در تولید بایگانی های ریلی مبین بایگان از قفل های مرکزی استفاده شده است که علاوه بر امن بودن، باعث افزایش عمر اسناد خواهد شد.

شرکت مبین بایگان در زمینه تجهیزات نوین مربوط به بایگانی، جزء یکی از گسترده ترین تولید کننده های بایگانی ریلی تهران با محصولاتی از قبیل قفسه های بایگانی، کمد بایگانی و بایگانی ریلی نیز می باشد.

موارد استفاده از بایگانی ریلی

  1. بایگانی پوشه های ادارات
  2. بایگانی اسناد و باکس های موجود در سازمان های دولتی
  3. مراقبت و نگهداری کتاب ها
  4. جلوگیری از گم شدن اسناد و مدارک
  5. حفظ اسناد و مدارک در مقابل گردو غبار و حشره ها

بایگانی ریلی تهران

سیستم بایگانی ریلی که توسط شرکت مبین بایگان تولید می شود، دارای یک سیستم گردش هوا بوده که این خاصیت باعث خواهد شد عمر اسناد بیشتر شود. این سیستم در همه طبقه های بایگانی ریلی وجود دارد. به علاوه بدنه این بایگانی به شکلی ساخته شده که قابل تغییر در اندازه و ابعاد آن خواهد بود. این بدنه ها با استفاده از چندین پیچ به یکدیگر وصل گردیده است. شاسی هایی که در زیر سیستم بایگانی ریلی در شرکت مبین بایگان طراحی شده است تمام وزن را تحمل کرده و باعث محکم شدن پایه ها و ستون های آن نیز می شود.